300₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ TESLİMAT

İÇECEKLER

MILKSHAKE

FINDIKLI MILKSHAKE

OREO’LU MILKSHAKE

KARAMELLİ MILKSHAKE

VANİLYALI MILKSHAKE

ÇİLEKLİ MILKSHAKE

Her Yudumunda Ayrı Bir Keyif!

Yazın kendini iyice hissettirdiği sıcaklarda, insanı ferahlatan, keyfini yerine getiren, ruhuna serinlik veren; kışınsa, yazı özlediğinizde tüm özleminizi gideren bir lezzet; Milkshake! Farklı aromalarıyla damağınızda enfes tatlar bırakan, dondurmalı çeşitleriyleyse sizi yepyeni dünyalara götüren Lisette Milkshake’ler içinizi serinletmek için sizi bekliyor!

BUBBLE TEA

Her biri birbirinden lezzetli ve farklı damak zevklerine hitap eden seçenekleriyle, gününüze keyif katacak enfes içecekler Lisette’te sizi bekliyor! Güne harika başlamak için leziz bi’ kahve, gün ortasında içinizi yumuşatacak enfes çaylar, ya da günün yorgunluğunu atmak için tatlınıza eşlik eden milkshake’ler fantastik lezzetleriyle size eşsiz bir deneyim yaşatıyor.

Çaya Bakışınızı Değiştiren Lezzet!

Eşsiz ve ferahlatıcı içimiyle Tayvan’dan tüm dünyaya yayılan Bubble Tea lezzeti şimdi Lisette’de. Çayın her halini büyük bir keyifle yudumluyor ve yepyeni çaylar keşfetmeyi seviyorsanız, her biri birbirinden farklı ve Lisette imzası taşıyan Bubble Tea’ler tam da size göre.